Zlobí vás játra ?

 Játra jsou naším největším orgánem, který je denně velmi namáhaný zpracováváním těch největších toxinů a jedů v našem těle a proto bychom jim měli věnovat svou pozornost …A pokud jste prodělali jakoukoli nemoc a byla tam dlouhá léčba – to vše vaše játra musela zpracovávat a zaslouží si vaši péči ve formě detoxikace a posílení.

 

 

Očista jater neboli detoxikace jater je vhodná pro každého, protože játra jsou “čističkou” těla, tedy nejdůležitější orgán pro detoxikaci organismu. Především na jaře můžeme zaznamenat oslabení jater i žlučníku. Játra ovlivňují celkové zdraví organismu a mají velký vliv na nádorová onemocnění, cévní potíže a alergie. Pokud jsou játra zanesena toxiny, poznáme to především na neustálé únavě a nervozitě, protože špatná funkce jater má neblahý vliv na nervy. Jaterní očista je tedy velmi vhodná na jaře, ale můžete ji zařadit i během celého roku.

 

Co játrům nejvíce škodí?

 

Pokud přemýšlíte o detoxikaci jater, je dobré vědět, co jim nejvíce škodí. Začneme nejdříve špatnými stravovacími návyky.

Nejen před plánovanou očistou, ale i jako preventivní ochranu jater byste měli maximálně omezit tučná jídla, smažené a hodně solené pokrmy. Stejně tak jsou na tom i pečená jídla, přemíra cukru, uzenin a také tučné mléčné výrobky. Vynechejte taky polotovary a instantní jídla. Snažte se omezit i potraviny s obsahem lepku.

Nezapomínejte ani na dostatečný pitný režim. Pijte hlavně vodu, neslazené minerálky nebo kvalitní zeleninové džusy. Snaže se omezit kávu – kofein taktéž zatěžuje játra.

Ani alkohol a cigarety nejsou s játry kamarádi. Alkohol může způsobit záněty jater nebo cirhózu, nikotin zase zbytečně zatěžuje játra.

V neposlední řadě bychom měli zmínit léky, zejména pak antibiotika. Pokud musíte pravidelně užívat nějaká léčiva, samozřejmě je vysazovat nesmíte. Rovněž například antibiotika by měla být užívána, pouze pokud je to nezbytné.

 

Když játra volají o pomoc…

 Jaké signály k nám vysílají játra, když jsou přetížená?

  • objeví se problémy s trávením
  • neustále nafouklé břicho
  • jedním z hlavních příznaků je stálá únava
  • nespavost, nejčastěji mezi 23.-3 hodinou ranní , kdy v tomto čase játra nejvíce pracují
  • dalšími příznaky mohou být : tmavá moč, světlá stolicí, nadýmáním nebo zežloutnutím očního bělma
  • špatné trávení, únava, vyrážka či bolesti hlavy.

 

Pečujte o svá játra jak jen nejlépe dovedete…

Doporučuji udělat 1-2x ročně očistu jater pomocí LIVER + /  slevový kod /je to doplněk stravy, který byl speciálně vyvinut na základě několikaleté stude pro podporu jaterních funkcí a normální činnosti jater.

Jedná se o zcela unikátní kombinaci živých probiotických bakterií, obohacené o vybrané vitamíny, cholin a přírodní bylinný extrakt z plodů ostropestřce mariánského, který je účinným a silným antioxidantem a přispívá k celkové vitalitě a harmonizaci organismu. Denní dávka obsahuje probiotiku z 30 miliard bakterií.

Obsah tobolek

Denní dávka obsahuje Denní dávka (2 tob.) % DRHP*
Probiotický mix 30 mld. CFU**
Extrakt z plodů ostropestřce
(Silybium marianum)
330 mg
Cholin 330 mg
Vitamín B6
(pyridoxin-hydrochlorid)
1,4 mg 100
Vitamín B12
(kyanokobalamin)
2,5 μg 100
Vitamín D3
(cholekalciferol)
5 μg 100

 

 

 

 

 

 

 

Více info si přečtěte ZDE 

 

Pokud vás tato problematika zajímá zde máte možnost získat slevu v hodnotě 25% a další benefity.

Na vaše dotazy Vám ráda odpovím v mé on-line Poradně, kam si můžete zadat svůj dotaz ..

 

Krásné jarní dny vám přeji a nezapomeňte o sebe pečovat s láskou 

Jsem vizážistka a expertka na ženskou krásu.  Mou vášní je v každé ženě objevit její krásu. Ukazuji ženám cestu k jejich vnitřní i vnější kráse, učím je pečovat o svůj vzhled a najít cestu sama k sobě ...Měním ženy v krásné ženské bytosti, které nacházejí v sobě svou krásu. Naučím vás pečovat o svou pleť a také o své zdraví a naučím vás se hýčkat a dát sama sebe na první místo.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.