O mně

Jmenuji se Ludmila Kejhová a jsem vizážistka a expertka na ženskou krásu. 

Mou vášní je v každé ženě objevit její krásu.

Ukazuji ženám cestu k jejich vnitřní i vnější kráse, učím je pečovat o svůj vzhled a  najít cestu sama k sobě ...

Můj Příběh - Moje Proměna

 

Jsem spokojená, zralá, šťastná žena, která žije svůj život tak, jak si ho sama přeje žít…

Mou prací a mým životním koníčkem se stala vizážistika, péče o ženskou krásu a ženské zdraví.

Učím ženy o sebe správně pečovat, aby byla každá žena sama se sebou spokojená, naučila se hýčkat, poznala svou vnější i vnitřní krásu, sílu a ženskost.

Do mého Studia krásy přichází mnoho žen, které nemají sebevědomí, nelíbí se sobě ani okolí a odcházejí odsud jako krásné rozkvetlé růže a mnohdy poprvé ve svém životě s pocitem, že jsou krásné !

Ale i u mě to bylo dříve úplně jinak....

 

před deseti lety...

Když se podívám několik let zpět, bylo mi něco málo přes 40, byla jsem unavená zdravotní sestřička, máma dvou skvělých synů, která byla v jednom kole – děti, škola, rodina, práce, stres, manžel podnikal, takže na všechno jsem byla sama.  Neměla jsem koníčky, neměla jsem čas na sebe, všechnu energii jsem věnovala druhým lidem.

Přišlo několik varovných signálů, které jsem nevnímala a jela jsem stále dál, aniž bych si to tak přála.

A jednoho dne přišel zlom, začala jsem padat, nemohla jsem chodit a strašně mi začalo pískat v uchu – tinitus. Kdo zažil, ví, jak je to šílené!

Musela jsem zůstat doma v klidu a tichu, bez zábavy, bez televize...ticho mi dělalo moc dobře.. A tehdy jsem se začala pomalinku vracet zase sama k sobě a uvědomila jsem si, jak moc jsem si celou dobu ubližovala.

Trvalo to rok, kdy jsem se dávala zdravotně do pořádku. Pochopila jsem, že mi nikdo nepomůže – jen já sama. V tu dobu jsem začala sledovat online kurzy osobního rozvoje, prošla jsem si řadou vzdělávacích  programů zaměřených na zdraví , začala jsem se věnovat  všemu, co souvisí se zdravím a pohodou.

Věděla jsem, že s tímto doživotním handicapem se  musím naučit žít , najít si jinou práci, v klidném prostředí, kterou si budu moci sama organizovat. Ale vůbec jsem netušila, jakou cestou se vydat .

a tehdy se ke mně dostala nabídka spolupráce s jednou kosmetickou firmou 

Byl to pro mě neskutečný impulz do dalšího života.

Začala jsem absolvovat spoustu kosmetických kurzů, školení, specializovala jsem se na vizážistiku, líčení , barvové poradenství a péči o pleť.  Stala jsem se specialistkou na ženskou krásu. Nesmírně mě to bavilo a baví a tehdy jsem se rozhodla vybudovat své vlastní Studio krásy…

Přes všechny nutné papíry a vyřizování na úřadech jsem otevřela své nové voňavé krásné Studio krásy, ve kterém hýčkám ženy a učím je být krásné, sebevědomé  a být samy sebou. Líčím nevěsty, ale pečuji také  o ženy středního věku, které se ocitají na křižovatce a vzdávají péči o sebe.. Mají pocit, že už na nich nezáleží a já jim ukazuji směr, jak najít cestu k sobě a ke své kráse.

Na věku ale přece nezáleží....

před pěti lety

Před pěti lety mou cestu velmi obohatilo setkání s unikátními produkty pro krásu i zdraví, sestavené podle receptur východní medicíny. Začala jsem znovu studovat složení, účinky, školit se a vzdělávat se v tomto nesmírně zajímavém oboru. Pomáhám ženám s těmito produkty řešit  problémy s pletí, vlasy, s ženským zdravím, problémy s ekzémy, lupenkou a dalšími neduhy.

Miluji zdravou kosmetiku, pečovat o své tělo sprodukty s vysokým obsahem přírodních látek a co nejvíc?  miluji unikátní produkty pro Ženské zdraví. A tak se opět propojilo moje dřívější vzdělání zdravotní sestry se zdravými produkty z přírody. Stala jsem se lektorkou a přednáším na různých akcích zaměřených na zdravý životní styl.

 

a můj příběh ještě nekončí...

 

Rozhodla jsem se, že vytvořím web, kde budu předávat informace všem ženám zralého věku, protože vím, že :

 

  • spousta žen tápe a neví, jak zpomalit stárnutí, aby vypadaly co nejdéle šik
  • poradím vám triky na jednoduché líčení pro zralou pleť
  • ukáži jednoduché rady, aby vaše pleť vypadala co nejlépe
  • naučím vás kombinovat barvy, styly, které vás omladí
  • a předám vám mnoho dalších rad z mé mnohaleté praxe ohledně zdraví a zdravého životního stylu

Protože věk je jen číslo a každá žena může být krásná v každém věku! 

Tak tedy vítejte na cestě k sobě, na cestě objevení své krásy a zdraví a poznání, že i vy můžete být krásná, zdravá a spokojená sama se sebou ..

Naučte se pečovat o svou pleť a stáhněte si e-Book ZDARMA " 5 důležitých kroků ke krásné pleti "

Přidejte se do komunity krásných a zralých žen na FB KRÁSA ZRALÉ ŽENY  a inspirujte se zde - vstup zdarma.

Pro vaše dotazy mám připravenou on-line Poradnu, kam můžete napsat svůj dotaz .

Moje Proměna  v čase... nebojte se změny!