Trápí vás vaše ledviny ?

Zimní období a především měsíc únor je zaměřen na očistu našich ledvin …Pokud Vás občas v tomto období ledviny resp. močový měchýř zlobí, můžete je zcela nevědomě přetěžovat.

Jak to s našimi ledvinami je ?

Ledviny jsou považovány za jeden z nejdůležitějších orgánů těla, ve kterém je skryta vrozená životní síla. Bývají tak nazývány „pramenem života“. Množství životní energie určuje délku života, tato energie je vrozená a během života vyprchává. Doplňuje se jen těžce.

Funkce ledvin

Ledviny filtrují  z krve vodu, do které propouštějí odpadové látky, řídí minerální hospodářství. Jejich funkce u zdravých lidí slábne už od 20 let. Jsou však značně předimenzovány a tak stačí i do vysokého stáří plnit své úkoly. Ovšem někteří lidé je stačí vyřadit z provozu velice brzy. Přitom kvalita fungování ledvin rozhoduje o osobnosti člověka a o vzniku řady nemocí: revmatizmu, bolestech páteře, ženských nemocech, impotenci, zánětu prostaty, řídnutí kostí, kožních chorobách, vysokém krevním tlaku a dalších.
Při nerovnováze energií ledvin pozorujeme nejen problémy s močením (nedostatečným nebo naopak příliš častým), ale i disfunkce pohlavních orgánů, nadměrnou únavu,ledviny vypadávání a předčasné šedivění vlasů, studené nohy, zimomřivost, otoky víček a bolesti zad, zejména ve spodní části. Objevit se mohou i bolesti kolen a otoky končetin. Při oslabené vylučovací schopnosti ledvin vznikají ledvinové kameny.

Ledviny odrážejí i naše vztahy a emoce

Ledviny jsou dvě. Ve dvou žijí lidé – manželé, partneři, milenci. Lze žít i sám, ale není to již život, v němž by se člověk mohl plně rozvinout a uplatnit, protože nejdůležitější pro každého je vztah.
Ledviny jsou ve své tělesné funkci zeslabovány nebo posilovány kvalitou našich partnerských vztahů s nejbližšími i s ostatními lidmi, zvířaty a rostlinami.
Pokud nebudete dávat a hlavně dostávat dost lásky, ledviny se ozvou bolestí písku nebo kamenů. Važte si svých nejbližších a obdarovávejte je láskou, nezneužívejte nikoho ve vztahu, nemějte strach o vztah – nebudete mít oslabené ledviny.
Na emoční úrovni se projevují pocity strachu, záchvaty paniky a úzkosti. Objevuje se roztržitost, zapomnětlivost a zvýšená nervozita.

Jak můžeme své ledviny podpořit ?

Podpořit své ledviny a močové cesty bychom měli především láskou. Láska vítězí nad strachem, láska vítězí nad zlobou, láska vítězí nad penězi, láska vítězí nad silou. Láska je totiž síla sil. Važte si sebe stejně jako druhých lidí a milujte se i druhé se všemi nedostatky.
Ledvinám, stejně jako jejich párovému orgánu močovému měchýři, prospívá teplo a klid. Do jídelníčku tak zařazujeme zahřívací potraviny/vývary, kaše/, chráníme se před prochladnutím a udržujeme láskyplné vztahy se svým okolím i sami se sebou. Dostatečně odpočíváme a dbáme na kvalitní spánek. Vyhýbáme se alkoholu a kávě.

Ledviny také úzce souvisí s močovým měchýřem

Spoustu žen trápí opakované záněty moč. měchýře , který se léčí především antibiotiky, což není úplně ideální, jak pro střeva, tak pro naši imunitu…Pociťují chronickou únavu, vyčerpání, jsou velmi fyzicky i psychicky přetížené.  Jsou v začarovaném kruhu a pak se zánět často opakovaně spouští.  Tímto obdobím jsem si také před delší dobou procházela, takže moc dobře vím, jak je to nepříjemné..

 

Jak si posílit ledviny a moč. měchýř PREVENTIVNĚ ?

Protože doporučuji věnovat se raději prevenci, než pak sahat po další chemické léčbě, mohu vám s radostí sdělit, že pan RNDr. Petr Ryšávka, náš přední mikrobiolog, vyvinul NOVINKU produkt, který má přímé zaměření na ledviny, na jejich posílení, ale zároveň i preventivně proti tvorbě ledvinových kamenů… se kterými mají často problémy i velmi fyzicky a psychicky přetížení muži.

Tento skvělý produkt obsahuje jak probiotické kmeny, tak byliny, které působí přímo na podporu ledvin.

Jmenuje se KIDNEY + 

Mohu doporučit, sama jsem ho začala užívat již v lednu, kdy jsme se zaměřovali právě na MOČOVÝ MĚCHÝŘ  a nyní v únoru přecházíme do období LEDVIN. 

Pokud budete mít zájem, doporučuji vyřídit SLEVU jednoduchým vyplněním vašich údajů – příjde Vám přístupový kód a máte již trvalou slevu na všechny produktyOdkaz je zde 

Pro bližší informaci mi můžete poslat Váš dotaz do On-line Poradny, ráda Vám poradím a pomohu s Vaším problémem.

Přeji vám nádherné plynutí i během měsíce února a nezapomínejte o sebe pečovat s láskou.

Vaše Ludmila

Jsem vizážistka a expertka na ženskou krásu.  Mou vášní je v každé ženě objevit její krásu. Ukazuji ženám cestu k jejich vnitřní i vnější kráse, učím je pečovat o svůj vzhled a najít cestu sama k sobě ...Měním ženy v krásné ženské bytosti, které nacházejí v sobě svou krásu. Naučím vás pečovat o svou pleť a také o své zdraví a naučím vás se hýčkat a dát sama sebe na první místo.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.