5 tipů, jak dobře vypadat i ve zralém věku

Milé krásné ženy, co si vybavíte pod pojmem „zralý věk“?

Může to být věk 50+ nebo také 60+ a více…

V dnešní době máme možnosti, o kterých se v dřívějších dobách lidem ani nesnilo… Když se podívám na obrázek mé maminky, když jí bylo 50 let, byla to krásná, ale už „zralá“žena, babička, která odcházela do důchodu v 54 letech.

V dnešní době 50 leté ženy vypadají mnohem mlaději a pokud o sebe nepřestanou pečovat, tak i v 60 mohou vypadat o 10 let mladší. A to přece chceme, ne ? 

Dám vám 5 tipů, jak si můžete své stárnutí oddálit a také pár možností, jak si své tělo podpořit, aniž byste museli složitě sestavovat speciální jídelníček. Je to něco, co mně velmi dobře funguje a může to být jednoduchý i návod právě pro vás.

Co můžete každý den ve prospěch svojí krásy udělat?

Výživa

Výživa bezprostředně ovlivňuje stav naší pleti, pokožky a vlasů. Je velmi důležité, abyste z jídla dostávala všechny důležité živiny potřebné pro fungování celého organismu.. Doporučuji se proto zaměřit nejen na tzv. zdravou stravu , dobrý pitný režim, ale také na kvalitní doplňky stravy, které nám mohou při dnešním hektickém životě velmi ulehčit péči o naše tělo a zdraví. 

Můj tip : doplněk stravy, který podpoří každou buňku ve vašem těle, dodá výživu a veškeré potřebné vitamíny a minerály.. prostě superpotravina pro vaše tělo . GREEN 

Spánek

Kvalita spánku velmi působí na to, jak vypadáme, jak se cítíme a jakou energii vyzařujeme.  Je velmi dobré chodit spát ve stejnou dobu a nejpozději kolem 22 hod, aby si naše tělo mohlo dostatečně odpočinout.. Po kvalitním spánku se totiž cítíme jako znovuzrození. Dlouhou dobu jsem měla problémy s kvalitním spánkem, ale teď vím, že mám jinou možnost…

Můj tip : doplněk stravy na bázi CBD kombinovaný Omega 3, důležitými vitamíny B6 a dalšími složkami na vylepšení a harmonizace spánku, ale i mysli během dne. RELAX 

Pohyb

Pohyb může být jakýkoli sport, ale pokud vám to např. zdravotní problém nedovolí, může to být  i jiná tělesná aktivita. Já třeba miluji chůzi s holemi, mám svou oblíbenou trasu  cca 6 km a snažím se chodit alespoň 2x týdně. Může to být ale i tanec, rychlý úklid doma, abychom rozproudili krev a ta nám zlepšila roznášení kyslíku a živin ke všem orgánům .

Můj tip : doplněk stravy na podporu pohybu bez bolesti – s vysokým obsahem kolagenu,  MSM, chondroitinu, Boswelie serraty a dalších složek . FLEXI

Naše mysl

Říká se, že v první půli života vypovídá náš obličej o tom, s čím jsme se narodili, v té druhé o tom, co jsme si zasloužili. Takže jde v první řadě o vnitřní nastavení naší mysli. 

 Pokud se stále mračíme a uvažujeme o negativních věcech, tak se nám to zobrazí v naší tváři.  Mnohem lepší je úsměv. Čím častěji se usmíváme, tím lépe se cítíme. Usmějte se na svět a svět se usměje na vás. Každé ráno, když se na sebe díváte do zrcadla, věnujte si úsměv, i když se vám zrovna nechce a není k tomu žádný zvláštní důvod. Nedržte se negativních myšlenek, zvláště pak večer před spaním, nesledujte negativní zprávy, dopřejte si pozitivní a relaxační hudbu, meditaci nebo dechová cvičení…

Můj tip : doplněk stravy, který pomáhá pročistit tělo, detoxikovat od škodlivých látek, posílí imunitu  a tím se zlepší naši mysl. VITALITY 

Láska k sobě

Často používaný výraz, ale poctivě si přiznejte – jak moc se máte ráda? Pokud se doopravdy máte ráda, určitě si každý den najdete čas na péči o sebe. A tento čas posiluje váš vědomý přístup k sobě: jíte kvalitní potraviny, umíte si správně vytvořit své hranice, bránit se negativitě a zamezit nesmyslnému plýtvání časem.

Můj tip : doplněk stravy, který vás povzbudí, dodá energii a posílí vaši imunitu a budete se cítit skvěle. LIFE 

Prostě život je o tom se stále učit, poznávat nové věci, vyzkoušet nové přístupy a nikdy nezůstávat v těžkých a negativních energiích.

A věřte, že s tím mám hodně velkou zkušenost… stále se učím a věnuji se nejen seberozvoji, ale hlavně se starám o své tělo, aby ještě dlouho vydrželo a mohla si tak užívat spoustu krásných chvil s rodinou, přáteli a také sama se sebou ..

Ráda poradím a sdělím své zkušenosti ve své Poradně pro zdraví a krásu, kam mi můžete napsat. Budu moc ráda, pokud vám budou mé rady sloužit k motivaci pro váš další život a třeba přispějí k vašemu lepšímu zdraví a péči o sebe.

Více info a také možnost SLEVY pro vás  ZDE 

Život je hledání rovnováhy mezi svými vnitřními potřebami a vnějším světem. Vědomí své vlastní ceny nám pomáhá této rovnováhy dosáhnout a vypadat dobře v kterýkoli čas.

Jsem vizážistka a expertka na ženskou krásu.  Mou vášní je v každé ženě objevit její krásu. Ukazuji ženám cestu k jejich vnitřní i vnější kráse, učím je pečovat o svůj vzhled a najít cestu sama k sobě ...Měním ženy v krásné ženské bytosti, které nacházejí v sobě svou krásu. Naučím vás pečovat o svou pleť a také o své zdraví a naučím vás se hýčkat a dát sama sebe na první místo.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.