Začít lyžovat ve 45 letech ? není problém…

Plníte si své sny ?

Jedním z mých snů před mnoha lety bylo zažít lyžování v Itálii… Dnes tak prosté!

Jenže lyžovat jsem tehdy neuměla a vůbec jsem si neuměla představit, že by se mi to mohlo splnit. Byl to můj skrytý sen, když jsem tehdy poslouchala mou paní doktorku, která mi vyprávěla o tom, jak se v Itálii nádherně lyžuje ….

Jako že jsem sportovní typ, s manželem jsme jezdili na hory na běžky už v době, kdy se nám narodil náš první syn… V sobotu jsme ho s láskou předali babičce a šup do našeho tehdejšího  prvního autíčka – trabantu, ve kterém jsme měli připravené běžky a frrr na hory! Paráda, ale sjezdové lyže? Ani náhodou ! Na to jsem si netroufala.

Až  když už byli kluci větší a učili se lyžovat na sjezdovkách, říkala jsem si v duchu, až vyrostou z bot a lyží, tak to zkusím i já… No a v tu dobu jsem se potkala s mou osudovou kamarádkou Boženkou a jejím manželem / toto story až někdy příště…/, vášnivými lyžaři a díky nim jsme se i s manželem poprvé postavili na opravdové sjezdové lyže v Rakousku.

Nádhera, úžasné, velkolepé, povznášející, skvělé…nevím, jak vyjádřit tu nádheru, když sjíždíte ranní manschestr, svištíte s větrem o závod a kopírujete jízdu skvělé lyžařky před sebou…a pak si sednete na vyhřívanou měkoučkou polstrovanou sedačku, která vás zase vyveze na vrchol… a jedete zase znovu dolů!

A když vyjde počasí a zažijete azuro – není nad nádhernější pohled na nádherné vrcholy hor.

Dnes už lyžujeme společně s našimi syny, jejich manželkami a naši vnoučci se lyžovat pomalu učí a je to velká paráda. Velmi si to užívám a jsem za to moc vděčná 🙂

Takže, milé dámy, nikdy se nevdávejte svých snů, záleží jen na vás, jak moc doopravdy si sen přejete a chcete si ho splnit, pak se nebesa spojí a sen se vám určitě splnííí !

 

Jsem vizážistka a expertka na ženskou krásu.  Mou vášní je v každé ženě objevit její krásu. Ukazuji ženám cestu k jejich vnitřní i vnější kráse, učím je pečovat o svůj vzhled a najít cestu sama k sobě ...Měním ženy v krásné ženské bytosti, které nacházejí v sobě svou krásu. Naučím vás pečovat o svou pleť a také o své zdraví a naučím vás se hýčkat a dát sama sebe na první místo.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.