Pružná a hladká pleť – sen každé ženy

Věnovala jsem se 14 let péči o ženy – jejich pleti, jejich kráse a jejich zdraví….

Za tuto dobu mi prošlo Studiem krásy nespočet žen, u kterých jsem prováděla analýzu pleti pomocí diagnostické sondy.  A nastavila jsem každé ženě, pokud měla zájem, individuální péči šitou přímo na míru pro její pleť . Takže si troufám tvrdit, že „nějakou“ tu zkušenost co se týče péče o pleť mám  🙂

Nejdůležitější, co se týče omlazení pleti a oddálení stárnutí u každé ženy a nehledě na věk, je dodržování tohoto základního pravidla :

  1. pravidelná péče o pleť ráno i večer
  2. používat správné přípravky, které pleť hydratují, dodají živiny a pleť opečovávají dle stavu pleti
  3. KOLAGEN

A kolagenu bych se zde ráda věnovala trochu podrobněji…

 

Proč je kolagen tak důležitý pro naše tělo ? 

Kolagen je nejvíce zastoupená bílkovina v lidském těle. Je to jeden ze základních stavebních pilířů kostí, kůže, svalů, šlach a vazů. Nachází se v nejrůznějších částech těla, jako jsou například cévy, rohovky, zuby a další.

Vlivem stárnutí naše tělo produkuje čím dál méně kolagenu. Nechtěným následkem je stárnutí pokožky, která ztrácí pružnost a počínající vrásky.

Kolagen pro pleť

Za prvé není kolagen, jako kolagen. Pro naši pleť je nejlepší Hydrolyzovaný kolagen, který je rozštěpený a drobné molekuly kolagenu se dovedou vstřebávat v potřebné hloubce v pleti.

Kolagen obsahuje látky Peptidy, které pomáhají zpomalit stárnutí pokožky a více ji hydratovat. Navíc mohou podporovat produkci dalších proteinů jako je např. elastin a fibrin. Výsledkem pevnější pleť a eliminace vrásek. Může dojít i ke zlepšení akné nebo atopického ekzému. Je to vynikající Anti- aging péče o pleť, protože ochablá pleť vypadá starší, tvoří se více vrásek, povolují se kontury obličeje atd.  Pokud pravidelně svému tělu dodáváme kolagen – pleť se viditelně začíná vypínat a omlazuje se ..

 

Kolagen pro tělo

Oslabení kolagenních vláken má na svědomí zhoršení celulitidy. Pokud tělu kolagen znovu dodáme, dojde ke zlepšení pojivové tkáně a zpevnění hluboké vrstvy kůže.  Samozřejmě to vše musí jít ruku v ruce se zdravým životním stylem. Omezit kouření, pokud je to možné, zlepšit pitný režim a trošku se hýbat alespoň při práci na zahradě, chůze, kolo atd. Kolagenem ale také zlepšujeme kvalitu kůže a můžeme zlepšit stav různých kožních problémů.

 

Kolagen pro vlasy 

Pravidelné užívání kolagenu vyživuje vlasové folikuly, a tak dochází k citelnému zlepšení kvality vlasů, nebo dokonce k jejich rychlejšímu růstu a zastavení vypadávání. Pozitivních změn si také všimnete na svých nehtech, které jsou díky kolagenu pevnější. Po covidu spoustě žen padaly vlasy… zažila jsem to sama na vlastní kůži a nebylo to vůbec příjemné  … A i mě nakonec pomohlo nejvíce pročištění střeva pomocí probiotických sirupů a užíváním kolagenu mi vlasy přestaly úplně padat, dorostly, zhoustly do původního stavu a navíc ještě rychleji rostou.

Kolagen a klouby

Bolí vás často klouby? Otékají vám kolena? Trápí vás páteř? Vše záleží na výživě kloubních chrupavek, jejich pružnosti, prokrvení a opět nám velmi může pomoci kolagen. Protože kolagen vyživuje pohybový aparát a je užitečný i jako regenerace po fyzickém výkonu a napomáhá k růstu svalové hmoty. Kolagen zlepšuje pružnost vazů, kloubních chrupavek, ale také stěny cév, rohovky atd.. Ale také velmi podpoří regeneraci kloubů a vazů po úrazech a operacích =  FLEXI 

 

Takže, pokud vás trápí vrásky, povadlá pleť nebo problémy s pohybovým aparátem nebo vám padají vlasy, určitě doporučuji začít užívat kolagen vnitřní cestou , protože se dobře vstřebává a dostane se přesně tam, kde ho tělo potřebuje mít 🙂

 

Pak se můžete těšit na :

  • zpevnění pleti a eliminace vrásek,
  • zlepšení stavu vlasů a nehtů,
  • redukce celulitidy,
  • podpora růstu svalové hmoty,
  • zmírňuje problémy pohybového aparátu

Z vlastní zkušenosti bych vám ráda poradila to, co pomohlo mě a také mým zákaznicím a to je tekutý prebiotický sirup s vysokým obsahem kolagenu 5000 mg v denní dávce.

Úžasný přípravek na zpevnění nejen pleti, vlasů, nehtů, ale také na výrazné zlepšení pohybového aparátu  

AKCE PRO VÁS 

Pokud byste měla zájem vyzkoušet,  pak doporučuji využít můj SLEVOVÝ KOD  a   využít  výrazné slevy

Ráda vám poradím, doporučím, co bude pro vás i pro vaši pleť to nejlepší, napište mi do Online poradny a já se s vámi spojím a předám vám své zkušenosti .

Reference spokojených zákaznic mluví za vše…ve FB skupině Ozdravuj své tělo, kam Vás srdečně zvu 🙂

 

Vaše Ludmila

 

 

Jsem vizážistka a expertka na ženskou krásu.  Mou vášní je v každé ženě objevit její krásu. Ukazuji ženám cestu k jejich vnitřní i vnější kráse, učím je pečovat o svůj vzhled a najít cestu sama k sobě ...Měním ženy v krásné ženské bytosti, které nacházejí v sobě svou krásu. Naučím vás pečovat o svou pleť a také o své zdraví a naučím vás se hýčkat a dát sama sebe na první místo.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.