Pružná a hladká pleť – sen každé ženy

Věnovala jsem se 14 let péči o ženy – jejich pleti, jejich kráse a jejich zdraví….

Za tuto dobu mi prošlo Studiem krásy nespočet žen, u kterých jsem prováděla analýzu pleti pomocí diagnostické sondy.  A nastavila jsem každé ženě, pokud měla zájem, individuální péči šitou přímo na míru pro její pleť . Takže si troufám tvrdit, že „nějakou“ tu zkušenost co se týče péče o pleť mám  🙂

Nejdůležitější, co se týče omlazení pleti a oddálení stárnutí u každé ženy a nehledě na věk, je dodržování tohoto základního pravidla :

  1. pravidelná péče o pleť ráno i večer
  2. používat správné přípravky, které pleť hydratují, dodají živiny a pleť opečovávají dle stavu pleti
  3. KOLAGEN

A kolagenu bych se zde ráda věnovala trochu podrobněji…

 

Proč je kolagen tak důležitý pro naše tělo ? 

Kolagen je nejvíce zastoupená bílkovina v lidském těle. Je to jeden ze základních stavebních pilířů kostí, kůže, svalů, šlach a vazů. Nachází se v nejrůznějších částech těla, jako jsou například cévy, rohovky, zuby a další.

Vlivem stárnutí naše tělo produkuje čím dál méně kolagenu. Nechtěným následkem je stárnutí pokožky, která ztrácí pružnost a počínající vrásky.

Kolagen pro pleť

Za prvé není kolagen, jako kolagen. Pro naši pleť je nejlepší Hydrolyzovaný kolagen, který je rozštěpený a drobné molekuly kolagenu se dovedou vstřebávat v potřebné hloubce v pleti.

Kolagen obsahuje látky Peptidy, které pomáhají zpomalit stárnutí pokožky a více ji hydratovat. Navíc mohou podporovat produkci dalších proteinů jako je např. elastin a fibrin. Výsledkem pevnější pleť a eliminace vrásek. Může dojít i ke zlepšení akné nebo atopického ekzému. Je to vynikající Anti- aging péče o pleť, protože ochablá pleť vypadá starší, tvoří se více vrásek, povolují se kontury obličeje atd.  Pokud pravidelně svému tělu dodáváme kolagen – pleť se viditelně začíná vypínat a omlazuje se ..

 

Kolagen pro tělo

Oslabení kolagenních vláken má na svědomí zhoršení celulitidy. Pokud tělu kolagen znovu dodáme, dojde ke zlepšení pojivové tkáně a zpevnění hluboké vrstvy kůže.  Samozřejmě to vše musí jít ruku v ruce se zdravým životním stylem. Omezit kouření, pokud je to možné, zlepšit pitný režim a trošku se hýbat alespoň při práci na zahradě, chůze, kolo atd. Kolagenem ale také zlepšujeme kvalitu kůže a můžeme zlepšit stav různých kožních problémů.

 

Kolagen pro vlasy 

Pravidelné užívání kolagenu vyživuje vlasové folikuly, a tak dochází k citelnému zlepšení kvality vlasů, nebo dokonce k jejich rychlejšímu růstu a zastavení vypadávání. Pozitivních změn si také všimnete na svých nehtech, které jsou díky kolagenu pevnější. Po covidu spoustě žen padaly vlasy… zažila jsem to sama na vlastní kůži a nebylo to vůbec příjemné /Také vám padají vlasy po covidu ?/ A i mě nakonec pomohlo nejvíce pročištění střeva pomocí probiotických sirupů a užíváním kolagenu mi vlasy přestaly úplně padat, dorostly, zhoustly do původního stavu a navíc ještě rychleji rostou.

Kolagen a klouby

Bolí vás často klouby? Otékají vám kolena? Trápí vás páteř? Vše záleží na výživě kloubních chrupavek, jejich pružnosti, prokrvení a opět nám velmi může pomoci kolagen. Protože kolagen vyživuje pohybový aparát a je užitečný i jako regenerace po fyzickém výkonu a napomáhá k růstu svalové hmoty. Kolagen zlepšuje pružnost vazů, kloubních chrupavek, ale také stěny cév, rohovky atd..

https://catalog.harmonelo.com/produkty/flexi

Takže, pokud vás trápí vrásky, povadlá pleť nebo problémy s pohybovým aparátem nebo vám padají vlasy, určitě doporučuji začít užívat kolagen vnitřní cestou , protože se dobře vstřebává a dostane se přesně tam, kde ho tělo potřebuje mít 🙂

 

Pak se můžete těšit na :

  • zpevnění pleti a eliminace vrásek,
  • zlepšení stavu vlasů a nehtů,
  • redukce celulitidy,
  • podpora růstu svalové hmoty,
  • zmírňuje problémy pohybového aparátu

Z vlastní zkušenosti bych vám ráda poradila to, co pomohlo mě a také mým zákaznicím a to je tekutý prebiotický sirup s vysokým obsahem kolagenu 5000 mg v denní dávce.

Úžasný přípravek na zpevnění nejen pleti, vlasů, nehtů, ale také na výrazné zlepšení pohybového aparátu  najdete v online katalogu  zde : https://catalog.harmonelo.com/produkty/flexi

 

Pokud byste měla zájem vyzkoušet,  pak doporučuji využít možnosti výrazné slevy  : https://bit.ly/3992WYy

Ráda vám poradím, doporučím, co bude pro vás i pro vaši pleť to nejlepší, napište mi do Online poradny a já se s vámi spojím a předám vám své zkušenosti .

 

Mějte krásné letní dny, užívejte posledních dnů prázdnin a těším se na vás na FB na stránce Krása zralé ženy  .

Vaše Ludmila

 

 

Jsem vizážistka a expertka na ženskou krásu.  Mou vášní je v každé ženě objevit její krásu. Ukazuji ženám cestu k jejich vnitřní i vnější kráse, učím je pečovat o svůj vzhled a najít cestu sama k sobě ...Měním ženy v krásné ženské bytosti, které nacházejí v sobě svou krásu. Naučím vás pečovat o svou pleť a také o své zdraví a naučím vás se hýčkat a dát sama sebe na první místo.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.