JAK OZDRAVIT SVÉ TĚLO….

Často, když cítíme nedostatek energie, toužíme moci se dobít stejně jako dobíjíme mobil nebo notebook.. ale bohužel tak jednoduché to není.

Určitě víme, že životní energií je vybaven každý. Někdo jí má více, jiný méně, ale mají ji všichni.

Problémem je v tom, že kolikrát zbytečně a nesmyslně svoji energii utrácíme nebo s ní plýtváme, aniž bychom si toho všimli. Například, když se rozzlobíme nebo cítíme vztek, energie od nás odchází. Jestliže na sílu děláme něco, co se nám nelíbí nebo celý den sami sobě nevěnujeme pozornost a dáváme svou pozornost jiným věcem, opět se zbavujeme energie.

Co je velmi důležité ?

Začít si  jasně uvědomovat ty okamžiky, kdy o energii přicházíme.  Když se s někým hádáte, zarazte se na okamžik a uvědomte si, jak vaše energie  opouští vaše tělo. Určitě nechcete věnovat svou vlastní vzácnou  energii někomu, kdo na nás útočí…

Jak si můžeme energii dobíjet ?

 

Všechno kolem nás je energií. Existuje dost způsobů, jak se touto energií dobít, když to potřebujeme. Tady jsou některé z nich:

  • Snažte se především být co nejvíce v přírodě. Vracejte se do ní, kdykoli můžete. Hory, země, voda, stromy, květiny jsou velmi silně nabité přírodní živly, ze kterých můžeme čerpat ZDARMA obrovské množství pozitivní energie.
  • Pro mě osobně je největším dobíječem energie SLUNCE , proto vědomě, pokud jsem venku v přírodě nebo i ve městě , se ráda zastavím, nastavím obličej a vdechuji sluneční energii do svého těla.

Další možností jsou přírodní doplňky stravy

 

Velmi důležité pro každého člověka jsou střevav nich se skrývá 80% naší imunity. Pokud máme střevo /střevní mikrobiom = přátelské bakterie/ v pohodě, máme dobrou imunitu a ubráníme se běžným infekcím. Máme dobré trávení, všechny složky potravy se lépe vstřebávají a tělo z nich má větší užitek.

Máme lepší pleť, kůži, vlasy, nehty, cítíme se nabití energií, máme dobrou náladu a to vše tvoří naše střeva, která jsou nesmírně důležitá a jsou základem našeho zdraví.

Také lépe zvládáme všechny nachlazení, protože naše imunita je silná a dovede si poradit s různými viry a bakteriemi.

Pokud ale střeva nefungují správně jak mají, střevní mikrobiom není v pořádku, máme různé problémy s trávením, vyprazdňováním, bolestí břicha, bolestí hlavy, zhorší se pleť, velmi časté jsou ekzémy, problémy s kůží , problémy s pohybovým aparátem, skryté záněty v těle a mnoho dalších problémů.

Sama jsem prodělala v minulosti ne právě dobré období, kdy mi tento orgán moc dobře nefungoval a bylo to velmi nepříjemné . Kdo trpí úpornými zácpami, tak asi ví….

Jaký vliv na naše tělo a zdraví má moje střevo ?  Dočtete se zde 

 

Jak si tedy ozdravit své tělo ?

Máte-li zájem dozvědět se něco více o tom, jak si  nastartovat své tělo, zlepšit imunitu, svůj zdravotní stav pomocí speciálních probiotických sirupů, které nejen dodají energii, ale také hodně pomohou s problémy s kůží /akné, ekzémy, lupenka../ pomohou s problémy s pohybovým aparátem, vyladí psychiku a cítíte se po nich naprosto skvěle,doporučuji si přečíst tyto informace 

Mám vše vyzkoušené nejen sama na sobě, ale také u svých klientek, které mají velký posun k lepšímu zdraví i u dlouhodobých problémů s padáním vlasů, ekzémy, bolestí kloubů, špatné zažívání, úporné průjmy nebo naopak zácpy… Vše lze znovu dát do pohody, pokud se zacílí na vyčištění  střeva a jeho ozdravení vhodnými probiotiky 🙂

Zvu Vás do mé FB skupiny Harmonizuj svůj život  kde zjistíte více podrobných informací, které vás budou určitě zajímat 🙂

Budu se na Vás těšit i v On- line poradně zde 

Možnost získání slevy  ZDE 

Vše se dá řešit, jen člověk musí přijít na to, jakým způsobem.

A já Vám přeji, ať se také setkáte s něčím podobným jako já, co Vám posune život k něčemu mnohem lepšímu.

 

Jsem vizážistka a expertka na ženskou krásu.  Mou vášní je v každé ženě objevit její krásu. Ukazuji ženám cestu k jejich vnitřní i vnější kráse, učím je pečovat o svůj vzhled a najít cestu sama k sobě ...Měním ženy v krásné ženské bytosti, které nacházejí v sobě svou krásu. Naučím vás pečovat o svou pleť a také o své zdraví a naučím vás se hýčkat a dát sama sebe na první místo.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.