Také vám padají vlasy po Covidu ?

 

Asi největší problém vnímá žena tehdy, když jí začnou padat vlasy a z krásné hřívy najednou zbudou na hlavě prořídlé vlasy a lysiny.

Možná jste prodělala covid onemocnění a zhruba za měsíc po odeznění onemocnění přišel další a opravdu VELKÝ PROBLÉM padání vlasů…

Já bych to nezvala jen padání vlasů, ale úplně brutální padání vlasů..

 

Sama jsem si teď tímto velkým  asi 2,5 měsíce trvajícím problémem procházela a můžu vám říci, že to nebylo nic příjemného.

Každý den jsem 2x denně vytírala koupelnu s chumáči vlasů, kolem postele, v posteli, při umývání vlasů jsem doslova tahala prameny vlasů, které se mi uvolňovaly jako po chemoterapii.

Já, která jsem měla vždy hřívu, husté , pevné a tvrdé vlasy po mamince, jsem najednou měla měkké jemné vlasy, které navíc samy padaly jakoby ustřižené, prostě pro mě to byl velký šok.

Co jsem slyšela od svých známých, klientek, kadeřnic, velká část žen se s tímto problémem po covidu setkala a postihlo to spoustu žen.

NAŠTĚSTÍ zhruba po necelých třech měsících se mi padání konečně zastavilo!!! Přišla jsem na to, co mi opravdu pomohlo a dnes už mi konečně vlasy nepadají a jsem za to nesmírně vděčná …

 

Co mi pomohlo ?

  1. Použití speciální řady na péči o vlasy :

Používala jsem speciální sadu, podporující růst vlasů. Šampon – Aktivátor růstu vlasů , kterým jsem si 2x týdně umývala vlasy a hned po umytí jsem aplikovala Masku – aktivátor růstu vlasů, kterou jsem nechávala působit několik minut a pak opláchla.

Tato speciální péče obsahuje přírodní složky, které zlepšují  : mikrocirkulaci krve v pokožce hlavy, aktivuje vlasové folikuly a regeneruje oslabené a poškozené folikuly a stimulují růst nových vlasů.

Doplněna je o Tonikum – aktivátor růstu vlasů , které jsem si aplikovala 2x denně na nejvíce zasažená místa , kde vlasy nejvíce padaly.

Tato sada BIO REHAB obsahuje spoustu speciálních přírodních výtažků : Ženšen, Angelika, Moruši, Zázvor, Dřezovec, Rdesno, houbu Ling-zhi , má velmi silný účinek. Velmi pomáhá třeba i ženám po chemoterapii, při hormonálních změnách a nyní i post covidovém onemocnění.

 

 

2. Samozřejmě jsem  posilovala vlasy i vnitřně :

Jako výživu pro vlasy i vnitřně jsem užívala  komplex PJAOLJAN, který pomáhá ke zpevnění a růstu nových vlasů, ale taky na krásné nehty a pokožku. …

Pjaoljan znamená v překladu z čínštiny „Kráska“ a má úžasné složení :  obsahuje taurin, extrakt ze zeleného čaje s obsahem katechinů, prášek  z Cordyceps sinensis, selen, zinek, vitamín C, niacin, vitamín E, kyselinu pantothenovou, vitamín B12, vitamín B6, thiamin, riboflavin, vitamin A, folát, biotin, vitamin D.

Doporučení dávka je 1 kapsle denně a používala jsem ho dlouhodobě 2 měsíce.

 

 

3. péče o vlastní  zažívání – střevo

Jelikož jsem měla dlouhodobé problémy s vyprazdňováním a nepohodu ve střevech, rozhodla jsem se k pročištění a ozdravení střeva a to velmi příjemnou metodou, bez vedlejších nepříjemných účinků.

Začala jsem v poslední fázi používat přípravky na obnovu střevního mikrobiomu...a toto mi pomohlo asi nejvíce, protože do dvou týdnů po užívání těchto produktů mi vlasy přestaly úplně padat.

 

Pokud byste měla zájem se dozvědět něco více o přípravcích, které mi pomohly , dávají do pohody nejen naše střevo, ve kterém je 80% naší imunity a řeší spoustu dalších onemocnění, napište mi zde do poradny online , odpovím vám velmi ráda individuálně … a poradím vám, jak na to. 

 

Takže moje rada, vždy je důležité myslet na to, že vlasy jsou součástí našeho úžasného těla – našeho organismu a je zapotřebí řešit vše komplexně… Nestačí jen změnit šampon a myslet si, že vlasy přestanou padat. Bohužel covid je pěkný prevít a opravdu postihuje u každého člověka něco jiného.

Úplně nejvíc, co můžeme pro sebe dělat je posilovat svou imunitu a základem jsou střeva.  Tak ať se vám daří být zdravá, pokud budete chtít poradit, jsem tady pro vás.

 

 

Jsem vizážistka a expertka na ženskou krásu.  Mou vášní je v každé ženě objevit její krásu. Ukazuji ženám cestu k jejich vnitřní i vnější kráse, učím je pečovat o svůj vzhled a najít cestu sama k sobě ...Měním ženy v krásné ženské bytosti, které nacházejí v sobě svou krásu. Naučím vás pečovat o svou pleť a také o své zdraví a naučím vás se hýčkat a dát sama sebe na první místo.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.