5 rad, jak s věkem začít krásnět

Náš život…..tolik radostí, štěstí, prožitých nádherných chvil, ale i bolestí, strachů, beznaděje a proher..

Ale bez těchto zkušeností, bez temných, ale i krásných chvil by to nebyl můj život 🙂

Krása zralé ženy se rodí právě v umění přijmout život takový, jaký prožívá a na všem dobrém i zlém si umí najít to pozitivní.

 

 

Pochopila jsem, že štěstí, stejně jako krása, přichází za těmi lidmi, kteří umějí žít. Prostě v pohodě žijí, nepočítají dny ani vrásky, které jim přináší čas. Umět se uvolnit, být v klidu a normálně žít, to je to, co je třeba. A pak je všechno dobré. 

 

1. Krása přichází s narozením prvního dítěte.

Žena začíná doslova vnitřně zářit. Těžko se to vysvětluje, jako by poznala něco silného, nevídaného, nějaké tajemství, které zná jen ona sama. To vnitřní záření ji dělá nenapodobitelnou. Často se lidé za takovou ženou ohlížejí. Pokud jste ještě nerodila, ale plánujete dítě, poznáte to sama. Zaplaví vás příval neuvěřitelných pocitů. Nejen láska a vděčnost, ale také hrdost na to, že jste žena. Že jste na svět přivedla nový život.

 

2. Krása přichází po velkém zklamání.

Divíte se? Nad tímhle jsem fakt dlouho přemýšlela. Ale je to tak. Ženy, které prošly nějakou závažnou krizí a dokázaly se z ní vzpamatovat, jsou jaksi hlubší. Už se nedají jen tak ovládat. Už znají svou cenu a nehodlají ze své ceny ustoupit.. 

 

3. Krása přichází, když potkáte toho svého.

“Teda, tobě to dneska sekne! Doslova záříš”.  Když žena potká toho pravého – svou spřízněnou duši, najednou doslova rozkvete . Právě ten pocit, to vědomí lásky dodává ženě vnitřní záři a získá víc sebejistoty.

Ti správní muži pomáhají ženě dostat se ze své kukly, roztáhnout křídla a ukázat všechny jejich nádherné barvy. S milujícím mužem je každá žena vždycky hned o celý řád hezčí.

 

4. Krása přichází, když se začneme mít rády.

Naučit se mít se ráda sama sebe . To není vůbec snadná věc. A mladé dívky to většinou neumějí… Je to umění, které se rodí s věkem. V životě ženy je to podle mě určitě ta nejdůležitější věc. Naučit se jí je opravdu nezbytné.

Naslouchat sama sobě, umět rozkrýt své silné stránky a nestrkat zbytečně do popředí ty slabé. Když nás přepadne smutek, neběžet plakat na rameno kamarádce, ale posedět si o samotě doma sama se sebou. Když jsme samy se sebou spokojené, nechlubit se tím na každém rohu. Síla lásky k sobě samé je věc velmi individuální. Ale velmi potřebná každé ženě. Bez ní nikdy nemůžeme být šťastné.

 

5. Krása přichází, když žena nabude klidu.

Je také velké umění naučit se s věkem ovládat své emoce.  Klidné a vyrovnané ženy působí vždy dojmem vítězek. A vždycky budí pozornost.

Věk, to jsou pouhá čísla, která o ničem nic neříkají. Kdybych se chtěla vrátit o deset let zpátky, odpovídám jednoznačně: ani za nic. Konečně jsem se naučila harmonicky vycházet sama se sebou. Naučila jsem se mít ráda sama sebe. To mi dalo sebejistotu.

 

A proto moje rada pro vás ?

Mějte se ráda  taková, jaká jste dnes . Mějte ráda i svou minulost, uplynulý čas, který se dnes už lehce projevuje ve vaši  tváři v podobě vrásek. Se svými zkušenostmi, které už možná prokvétají ve vašich vlasech.

Naučte se milovat svůj život…

Všechny ty překážky, zkoušky a hlavně neustálá chuť jít vpřed,  to všechno mi dalo sílu být sama sebou, být taková, jaká jsem. Být sebejistou. Samostatnou.

Mějte se rády, milé zralé ženy, jste krásnéMějte se rády v každém věku. V každém věku a každý rok o něco víc. Buďte klidné a šťastné.

A nezapomeňte, že věk je jen číslo, které o ničem nic neříká.

Jsem vizážistka a expertka na ženskou krásu.  Mou vášní je v každé ženě objevit její krásu. Ukazuji ženám cestu k jejich vnitřní i vnější kráse, učím je pečovat o svůj vzhled a najít cestu sama k sobě ...Měním ženy v krásné ženské bytosti, které nacházejí v sobě svou krásu. Naučím vás pečovat o svou pleť a také o své zdraví a naučím vás se hýčkat a dát sama sebe na první místo.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.